0

Przelewy24 instrukcja

Instrukcja:

1. Podczas składania zamówienia, w oknie "Płatność", należy wybrać pozycję "Płatność e-przelewem/kartą kredytową.

Instrukcja zapłaty za piły taśmowe etap 1

2. Z rozwijanej listy należy wybrać bank, z którego zostanie wykonany przelew.

Instrukcja zapłaty za piły taśmowe etap 2

W przypadku chęci skorzystania z karty kredytowej, z rozwijanej listy, należy wybrać pozycję "karta kredytowa".

Instrukcja zapłaty za piły taśmowe etap 2

3. Po wybraniu odpowiedniego banku (bądź karty kredytowej) należy kliknąć przycisk "Złóż zamówienie". Zamówienie zostanie wówczas przesłane do obsługi sklepu tnijtanio.pl, a potwierdzenie jego złożenia przesłane na adres e-mail Klienta podany przy rejestracji.

4. Kolejne okno wyświetli podsumowanie przesłanego zamówienia. Na dole strony znajduje się przycisk "Zapłać" - kliknięcie go uruchomi procedurę zapłaty za dane zamówienie za pośrednictwem systemu płatności przelewy24.pl.

Instrukcja zapłaty za piły taśmowe etap 3

Dodatkowo, na adres e-mail Klienta podany podczas rejestracji, zostaje wysłane potwierdzenie złożenia zamówienia. W tej wiadomości również znajduje się link, którego kliknięcie uruchomi procedurę płatności za dane zamówienie za pośrednictwem systemu płatności przelewy24.pl.

Instrukcja zapłaty za piły taśmowe etap 3

5. Po kliknięciu w link otworzy się strona systemu obsługującego płatności e-przelewem i kartą kredytową - przelewy24.pl. Z dostępnej listy banków należy wybrać ten, z którego wykonywana będzie zapłata. W przypadku chęci zapłaty karta kredytową należy również wybrać tą opcję z dostępnej listy.

Instrukcja zapłaty za piły taśmowe etap 4

6. Po wybraniu banku otworzy się okno z prośbą o akceptację regulaminu serwisu przelewy24.pl. By przejść do kolejnego etapu należy wybrać przycisk "TAK".

Instrukcja zapłaty za piły taśmowe etap 5

7. Potwierdzenie zapoznania się z regulaminem spowoduje przekierowanie bezpośrednio na stronę logowania wybranego banku.

Instrukcja zapłaty za piły taśmowe etap 6

Dokonując przelewu nie trzeba wypełniać żadnych dodatkowych danych - wszystkie niezbędne dane (w tym również kwota i dane odbiorcy przelewu) bedą automatycznie zapisane.

7. Po poprawnie zakończonej transakcji, system wyświetli informację, że sklep tnijtanio.pl otrzyma wiadomość o wykonanej wpłacie. 

Instrukcja zapłaty za piły taśmowe etap 7

8. Klient zostanie następnie przeniesiony na stronę główną sklepu tnijtanio.pl.

 

 


Kontakt ze sklepem