Piły taśmowe do cięcia metalu

Piły taśmowe do metalu - podziałka

TnijTanio.pl - 8 lat nr 1

Piły taśmowe - sklep internetowy - 8 lat na rynku

Artykuły » Przelewy24

Z radością informujemy, że 11.07.2013, dzięki współpracy z przelewy24.pl, wprowadziliśmy usługę szybkich płatności. Od teraz za wszystkie zamówienia złożone w naszym sklepie tnijtanio.pl mogą Państwo płacić przy wykorzystaniu karty kredytowej lub bezpośrednio z internetowego konta bankowego (e-przelew).

Ta bardzo wygodna metoda znacznie skraca czas realizacji zamówienia, a także zapewnia bezpieczeństwo transakcji - poufność danych i prawidłową obsługę płatności gwarantuje serwis przelewy24.pl. W celu pozyskania dodatkowych informacji, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: www.przelewy24.pl

Z okazji wprowadzenia nowych form płatności mamy dla Państwa dodatkowe atrakcje!

W sierpniu, do wszystkich zamówień opłaconych przy wykorzystaniu karty kredytowej bądź e-przelewu, dodajemy gratis koszulkę!

Dodatkowo wśród wszystkich Klientów, którzy w sierpniu dokonają zakupów w naszym sklepie za minumum 300 zł, a następnie wykonają płatność przy wykorzystaniu przelewy24.pl, rozlosujemy dwa tablety.  Więcej informacji dostępnych jest na stronie: regulamin.

Korzystanie z nowych form płatności jest bardzo proste. Instrukcję opisującą krok po kroku wszystkie czynności, które należy wykonać, aby opłacić zamówienie za pośrednictwem e-przelewu bądź karty kredytowej znajdą Państwo tutaj: Instrukcja


My na allegro.pl

TnijTanio piły taśmowe - komentarze

Piły do metalu z najlepszą oceną allegro

Newsletter
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'TnijTanio.pl' stanowi zaproszenie do składania ofert.
Sklepy internetowe cStore