Piły taśmowe do cięcia metalu

Piły taśmowe do metalu - podziałka

TnijTanio.pl - 8 lat nr 1

Piły taśmowe - sklep internetowy - 8 lat na rynku

Artykuły » Promocje


Sprawdź nasze taśmy!

Dla naszych nowych Klientów przygotowaliśmy specjalną promocję. Dzięki niej będziesz mógł wypróbować nasze piły. Jeśli zamówisz minimum 2 taśmy tnące, to my pokryjemy za Ciebie koszty dostawy towaru.

Koszty wysyłki zostaną odjęte od całkowitej kwoty zamówienia po zweryfikowaniu zlecenia przez pracownika sklepu. Przy pierwszym zamówieniu w naszym sklepie Klienci płacą jedynie za zakupione piły, niezależnie od wybranego sposobu płatności (przedpłata, pobranie).


Wysyłka gratis już od 350 zł brutto!

Promocja jest skierowana do wszystkich Klientów sklepu TnijTanio.pl. Jeśli złożysz zamówienie na kwotę powyżej 350 zł brutto, to my pokryjemy za Ciebie koszty dostawy towaru.


Kupujesz - zyskujesz!

Dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy specjalną promocję. My zliczamy taśmy zakupione w naszym sklepie, po zakupie 20-stej piły taśmowej otrzymasz dodatkową, taką samą taśmę gratis.


Piła oraz wysyłka gratis!

Promocja skierowana jest do Klientów, którzy aktywnie polecają nasz sklep znajomym. Pokrywamy wówczas koszty transportu, a do zamówienia dodajemy piłę gratis. Więcej szczegółów w zakładce Program partnerski.


My na allegro.pl

TnijTanio piły taśmowe - komentarze

Piły do metalu z najlepszą oceną allegro

Newsletter
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'TnijTanio.pl' stanowi zaproszenie do składania ofert.
Sklepy internetowe cStore